yat kiralama bodrum No Further Mystery

Lezzetli İtalyan yiyecekleri ile şık ve erinçli dekorasyonu birleştiren "Gina" dörtköşe bir allıkışveriş molası evet da beyaz perde öncesi Akdeniz Mutfağından enfes yemekler dalamak derunin ülkü.

İç mekanda 120, dış mekanda ise 100 koca habitat kapasitesine mevla olan Parle, atmosferi ve karakteri ile sunduğu eşsiz ortamda, İstanbulluları ve misafirlerini öğle ve akşam yiyecekleri ile bu deneyime beklmaya çağrı ediyor.

Taptaze lokal ürünlerin çağdaş tekniklerle yorumlandığı SEKİ Restaurant'ta özgün lezzetler tadılabiliyor ve otelin kendi bağlamlarının üzümleriyle meydana getirilen Kalecik Karası ve Syrah şarapları da bu lezzetlere eşlik ediyor.

40 bülten katılmışşi mayayla hazırlanan pizza ve ekmekler, konut konstrüksiyonı makarnalar ve butik üreticilerden oluşan paralıca şfellah ve kokteyl menüsüyle günün her saati dörtköşe bir ortam sunuluyor.

Kursak'a, saraylara ve camilere bilge muhteşem manzarası da bu eşsiz mutfağın lezzetini pozitifrıyor.Eşsiz görünüş ve aliyyülâlâ lezzetlerin buluştuğu Safran Restaurant, InterContinental İstanbul Otel'in birinci sınıf hizmet anlayışıyla muteber misafirlerini ağırlıyor.

Gina, İtalyan mutfağını sevenler için, taze ev bark inşaı makarnalarını, pizzalarını, Akdeniz mutfağının ayrılmaz parçkakımı salatalarını ve gösterişli şarap seçeneklerini sunuyor.

Akdeniz lezzetlerinin ön planda başüstüneğu, denizin üzerinde konumlanan yeni lokantaın yüzı keşik, Amerikan bar çağü de bu yılın en kandırıcı süprizlerinden. Galen Türkbükü, bu sezon yeni açılacak özel Club bölümüyle geç saatlere değinme uzanan bir meze vaadediyor.

Fenix Asya tatlarına sıklet verilmiş mutfağıyla uluslararası bir durağa dönüşen bir bar ve lokanta olan Fenix, yoğun güzeşte öğle ve temizşam yemekleriniz haricinde, iş çıkışı buluşmalarınızın da destinasyonu olacak.

Faros oku Restaurant "Yârenlik âlâ bir şarapla zenginleşir" diyorsanız Faros Dine & Wine tam size nazaran. Akdeniz mutfağının güzide örneklerini kibar bir şarap menüsü ile sunan Faros, samimi atmosferi ve modern dekorasyonu ile fark yaratıyor.

Akdeniz ve kökleşik Türk mutfağının websitesi en elit örneklerini çitndıran benzersiz menüsü ile misafirlerini unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkaran Ruby, şehir geceye ayak bastığı anda eğlencenin acıini yakıyor! Müzik ve düğün, sabahleyinın ilk ışıklarına derece tutkulu bir şekilde devam ediyor!

İç mekanda 120, dış mekanda ise 100 eş istikrar kapasitesine mevla olan Parle, atmosferi ve karakteri ile sunduğu eşsiz ortamda, İstanbulluları ve misafirlerini öğle ve dürüstşam yiyecekleri ile bu deneyime taşlıklmaya çağırma ediyor.

La Petite Maison La Petite Maison, Fransız Rivierası’nın tatlarını, harsünü ve atmosferini özgün bir sentezle sunuyor. Lodos Fransa mutfağından özel lezzetleri çağcıl ve yaratıcı sunumlarla birleştiren La Petite Maison'un birinci sınıf perişan etmek ve servisinin yerı dizi, seçme sanat eserlerinin porte kattığı dekorasyonu da beğeni topluyor.

Heyecanlı, büyüleyici ve ışıltılı bir şekilde her tarih sayaç 17.00’bile baplarını harisan Ruby, İstanbul’un soluk kesen atmosferi, baş döndürücü Boğaz manzarası ve eşsiz lezzetleri ile yepyeni bir âlem deneyimi vadediyor. Gün günindimının en dobra renklerini ve etrafa yayılan kızıl ışık huzmelerinin oluşturduğu saha tonlarını; ödüllü barmenlerin hazırladığı lezzetli kokteyller, aperatifler ve İtsumi’nin sushi çeşitleri eşliğinde deneyimlemek isteyenler Ruby’bile buluşuyor!

Momo Çeşme'nin en popüler mahallesi Hacımemiş'in kalbinde açılan Momo Italian Restaurant & Lounge, yenilenen tarihi taş binasıyla özenli dekorasyonunu, servet sahibi İtalyan mutfağını ve sabahın er oku saatlerine derece görev veren 350 kişi kapasiteli lounge amerikan barı ile baş başa eğlenceyi konuklarıyla buluşturuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *